vITAJTE NA 3DGOLD.SK

Zlato je samo o sebe krásne, ale ešte krajšie je na Vás

O nás

Pre ľudí, ktorí chcú očariť

Naša firma sa zaoberá výrobu 3D modelov šperkov, voskových modelov vyrobených na profesionálnej 3D tlačiarni a výrobu samotných šperkov podľa vlastného návrhu. Na trhu sme viac ako 10 rokov a máme za sebou expertízu a mnoho skúseností

Naše služby

3D Modelovanie a tlač z vosku

Približná cena pri tvorbe 3D modelov je od 20 do 100€ za 1 model.
Jedná sa o individuálne modelovanie kde prihliadame na všetky detailné požiadavky klienta. Hotový model sa vyznačuje vysokou presnosťou a jedinečnosťou. Tieto modely sú robené exkluzívne. Taktiež tlačíme 3D Modely podľa Vás z vosku.

Objednajte si model

Výroba šperkov

Zaoberáme sa aj výrobou samotných šperkov podľa vlastného návrhu. V ponuke máme aj mnoho vlastných modelov šperkov na objednávku.

Šperky vyrábame z bieleho, žltého, ružového zlata, ako aj v kombináciách týchto materiálov.

Vybrať si môžete so širokého sortimentu náušníc, príveskov, obrúčok, náhrdelníkov, zásnubných prsteňov a iného krásneho tovaru.

Nechajte si vyrobiť vlastný

Výroba šperkov z platiny

Vyrábame šperky aj z platiny, ktoré sa vyznačujú svojou odolnosťou, tvrdosťou a luxusným vzhľadom. Šperk z platiny nevyvoláva žiadnu alergickú reakciu a vyznačuje sa dlhou životnosťou. Jej vzácnou vlastnosťou je aj nadmerný lesk.

Chcem šperk z platiny

Čo hovoria naši zákazníci

Táto výroba šperkov ma oslovila svojou vynikajúcou ponukou materiálov a úžasnou obsluhou.

Našla som ju náhodou, keď som hľadala originálne korálky na špeciálny projekt, a som veľmi rada, že som tak urobila! Kvalita ich materiálov je výnimočná, a ich zákaznícka podpora je na najvyššej úrovni. Výsledný šperk prekonal moje očakávania.
Janka Lenevová
Ako nadšená tvorkyňa šperkov som vždy na love za novými dodávateľmi a s 3D Gold som skutočne trafila do čierneho! Od úchvatných drahokamov po komplexné základné materiály - majú všetko, čo si milovník šperkov len môže želať. To, čo ich však skutočne odlišuje, je ich oddanosť spokojnosti zákazníkov
Alica Želipská
Stretnutie

Dohodnite si stretnutie

Vyplňte formulár nižšie

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Rýchlosť procesovania

Ozveme sa Vám do 24 hodín.

Robené na mieru

U nás len jedinečné výrobky

Kvalitné služby

Tá najvyššia kvalita.